факультет іноземних мов

Факультет іноземних мов – це полікультурний осередок, де здійснюється підготовка філологів, перекладачів і вчителів англійської, новогрецької, німецької, італійської, польської, французької мов. Він покликаний розвивати елліністичні студії в Україні та досліджувати й популяризувати самобутню культуру греків Приазов’я.

Безумовною перевагою навчання на факультеті є можливості проходження закордонних стажувань і залучення до світового досвіду філологічних практик. Наші студенти беруть участь у програмах міжнародної кредитної мобільності Еразмус+, а також у стипендіальних програмах, які фінансуються численними партнерами університету з усього світу, слухають лекції європейських професорів і долучаються до різноманітних майстер-класів від носіїв мови та досвідчених фахівців.

Наталія Пирлік
Наталія Пирлік В.о. декана факультету іноземних мов

Навчання на факультеті іноземних мов дозволяє студентам отримати глибокі знання про мову та культуру інших країн, допомагає розширити світогляд та збільшити можливості для міжнародного спілкування та працевлаштування. Крім того, вивчення іноземних мов збільшує конкурентоспроможність на ринку праці і надає великі можливості для подальшого розвитку кар'єри.

Наталія Пирлік
Наталія Пирлік В.о. декана факультету іноземних мов [email protected]
Максим Стьопін
Максим Стьопін Заступник декана з виховної роботи [email protected]
Контакти
Адреса факультету: Київ, вул. Преображенська, 6
Розклад занять
Підсумкова атестація
Потрібна консультація або є запитання? Маєте пропозиції з вдосконалення освітньої програми? Заповніть форму та ми обов'язково розглянемо її та зв'яжемось з Вами
Ваше повідомлення успішно відправлено!
Ми надамо вам відповідь найближчім часом.