Рейтинг студентів

Шановні студенти, на цій сторінці ви ознайомитеся з актуальними рейтингами, дізнаєтеся більше про рейтингову систему та для чого її використовують.

Маріупольський університет заохочує своїх студентів стипендіями за успіхи в навчанні, за активну участь у науковій, громадській, творчій і спортивній діяльностях. У цьому нам на допомогу приходить рейтинг.

Академічні стипендії бувають звичайні та в підвищеному розмірі. Вони надаються кращим серед кращих студентів, які здобувають освіту за кошти державного бюджету. Рейтинг складають на підставі вимірювання навчальних, наукових і соціальних досягнень. Саме тому він покликаний підвищити результати навчання, зацікавленість до саморозвитку, участь у наукових дослідженнях і соціальних проєктах, залученість до студентського життя.

Питаннями про призначення чи позбавлення академічної стипендії опікуються стипендіальна комісія університету та рейтингові комісії факультетів/інституту. Саме на основі рейтингу на засіданні стипендіальної комісії вирішують, який відсоток студентів отримуватиме підвищені та звичайні виплати, а який залишать без виплат.

Рейтингову систему також використовують під час добору претендентів на призначення іменних стипендій. Найкращі студенти претендують на грошові відзнаки від Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, імені Михайла Грушевського, імені В’ячеслава Чорновола, державних діячів першого українського уряду.

Економіко-правовий факультет
Факультет іноземних мов
Історичний факультет
Факультет філології та масових комунікацій
Психолого-педагогiчний факультет
Навчально-науковий інститут управління