Інформаційний Центр Європейського Союзу

Інформаційний центр Європейського Союзу був створений на базі Маріупольського державного університету в 2015 році. Його відкриття проходило за участі Глави Представництва ЄС в Україні Яна Томбінського, послів Франції, Греції, Кіпру та Чехії. 

Основна мета діяльності центру – поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам і дослідницьким центрам у навчанні студентів та проведенні досліджень з питань європейської інтеграції. 

На базі центру регулярно проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з питань діяльності Європейського Союзу і його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців.

Інформаційний центр ЄС при МДУ пропонує усім бажаючим доступ до інформаційних матеріалів: книжок, буклетів, довідників, Євробюлетнів. До ваших послуг література, в якій ви зможете знайти інформацію про Європейський Союз, Європейський Парламент, Європейську Раду, Представництво Європейського Союзу в Україні, країни-члени ЄС та країни-кандидати на вступ до ЄС, відносини ЄС та України, програми технічної допомоги ЄС в Україні, різні інформаційні джерела про ЄС, Євробюлетні, Дні Європи, ключові факти Європи та європейців та безліч іншої корисної інформації.

Основна мета діяльності Інформаційного центру Європейського Союзу при МДУ:

•  поширення інформації про Європейський Союз та його політику;
•  інформування про розвиток та розширення відносин між Україною та ЄС;
•  інформування слухачів, аспірантів, докторантів про програми та діяльність ЄС;
•  надання інформаційної допомоги у підготовці наукових та дослідницьких робіт з питань європейської інтеграції;
•  сприяння участі слухачів, аспірантів та працівників у заходах та дебатах з питань діяльності ЄС.

Контакти:
Марія Кустікова
[email protected]u.ua
 

ЗАХОДИ ЦЕНТРУ
 

Європейські ідеї, цінності та перспективи: МДУ відновив традицію проведення Дня кар'єри ЄС
20 жовтня у Маріупольському державному університеті відбувся День кар'єри ЄС. Захід, який до повномасштабного вторгнення був традиційним для спільноти МДУ, вперше пройшов в умовах переміщення.