Ректорат

Микола Трофименко Микола Трофименко
ректор
[email protected]
Олена Булатова  
перший проректор
o.bulatova@mu.edu.ua
Тетяна Марена
проректор з науково-педагогічної роботи 
t.marena@mu.edu.ua
Анжеліка Дощік
проректор з економічних питань-головний бухгалтер
a.doshchyk@mu.edu.ua
Денис Тарасенко
директор навчально-наукового інституту управління
d.tarasenko@mu.edu.ua
Світлана Калініна
декан економіко-правового факультету
[email protected]
Юлія Константинова
декан історичного факультету 
u.konstantynova@mu.edu.ua
Ірина Мельничук
декан факультету філології та масових комунікацій
[email protected]
Наталія Пирлік
декан факультету іноземних мов
[email protected]
Леніна Задорожна-Княгницька
декан психолого-педагогічного факультету 
l.zadorozhna-knyahnytska@mu.edu.ua
Костянтин Балабанов
радник ректора
k.balabanov@mu.edu.ua
Лариса Шаульська
помічник ректора
[email protected]
Ольга Благініна
начальник відділу кадрів
o.blaginina@mu.edu.ua
Юлія Демидова
відповідальний секретар приймальної комісії
u.demidova@mu.edu.ua
Оксана Дерев’янко
начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю
o.derevyanko@mu.edu.ua
rectorat_image_chaikina_large_2x.png

Анастасія Чайкіна
начальник навчально-методичного відділу
a.chaikina@mu.edu.ua

Лідія Коробченко
директор Центру розвитку людського потенціалу, помічник проректора з науково-педагогічної роботи
l.korobchenko@mu.edu.ua
Вікторія Луковка
начальник юридичного відділу
v.lukovka@mu.edu.ua
Алла Новікова
начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції
a.novikova@mu.edu.ua
Андрій Чураєв
помічник проректора з економічних питань-головного бухгалтера
a.churaev@mu.edu.ua
Ірина Сікорська
директор Центру міжнародної освіти
i.sikorska@mu.edu.ua
Лідія Шевченко
начальник відділу по роботі з іноземними студентами Центру міжнародної освіти 
l.shevchenko@mu.edu.ua
rectorat_image_gubska_large_2x.png Аліна Губська 
здобувачка вищої освіти ІІ курсу ОС «Магістр» освітньо-професійної програми «Історія»
rectorat_image_kuzmin_large_2x.png Єгор Кузьмін 
здобувач вищої освіти ІІІ курсу ОС «Бакалавр» освітньої програми «Журналістика та соціальна комунікація», голова студентської ради МДУ

 

 

Архів Засідань за 2022 - 2023 навчальний рік

29.06.2023 
29 червня відбулось планове засідання ректорату. Начальник навчально-методичного відділу Марія Зіміна звітувала про показники визнання результатів неформальної освіти за факультетами та навчально-науковим інститутом управління. Про ефективність використання технічного обладнання і програмного забезпечення в освітньому процесі в МДУ доповів начальник відділу технічних засобів навчання Андрій Чураєв. Керівники редакційного-видавничого відділу Дмитро Тітішов, загального відділу Оксана Стретович звітували про результати роботи структурних підрозділів у 2022 р. та напрями роботи у 2023 р. Зорина Білоусова доповіла про результати роботи практичного психолога МДУ в 2022-2023 н.р. та про результати опитування «Опитувальник «Q12» залученість персоналу. Голова студентської ради МДУ Даря Дзигар звітувала про участь здобувачів вищої освіти у процедурах внутрішнього забезпечення якості МДУ. З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення

23.01.2023
23 січня відбулось планове засідання ректорату. Доцент кафедри політології та міжнародних відносин Анастасія Трофименко проінформувала про перші півроку роботи Гуманітарного штабу МДУ в Києві, діяльність якого відображає візію університету: «Центр трансформації громади», було схваленов подальшому університетом буде продовжуватися надання допомоги маріупольцям, які були вимушені покинути свої домівки. Керівники відділу кадрів Ольга Благініна, юридичного відділу Вікторія Луковка звітували про результати роботи структурних підрозділів у 2022 р. та напрями роботи у 2023 р. Начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю Оксана Дерев’янко повідомила про результативність роботи відділу, зокрема оновлення бренду університету, окреслила перспективні напрями роботи у 2023 р. Керівник Центру «Донбас-Україна» В’ячеслав Кудлай проінформував про підсумки роботи Центру в умовах переміщення університету. З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

28.11.2022 
Начальник навчально-методичного відділу Марія Зіміна звітувала з питання «Про відновлення документації кафедр за 2021-2022 навчальний рік». Директор навчально-наукового інституту Денис Тарасенко, декани факультетів Роман Толпежніков, Вікторія Лисак, Світлана Безчотнікова, Леніна Задорожна-Княгницька, Ганна Трифонова доповіли про результати літньої екзаменаційної сесії 2021-2022 навчального року та ліквідації академічних заборгованостей . Фахівець 1 категорії з соціальної роботи Центру соціально-виховної роботи Зорина Білоусова звітувала про стан роботу із студентами соціально-незахищених категорій. З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

26.09.2022 
Першим на засіданні було заслухано питання «Про підготовку факультетів університету до нового навчального року». Заступник директора навчально-наукового інституту Денис Тарасенко, декани факультетів Роман Толпежніков, Вікторія Лисак, Світлана Безчотнікова, Леніна Задорожна-Княгницька, Ганна Трифонова, Олена Педченко доповіли про кадрове забезпечення освітнього процесу, контингент студентів, призначення кураторів академічних груп, платформи для проведення навчальних занять. Начальник навчально-методичного центру Марія Зіміна підвела підсумки визнання результатів неформальної та інформальної освіти здобувачів вищої освіти у ІІ семестрі 2021-2022 навч. року. На засіданні також були розглянуті прогнозовані показники виконання державного замовлення у 2022-2023 навч. році. З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

 

Засідання ректорату у 2023-2024 навчальному році
Склад ректорату на 2023 - 2024 навчальний рік
Положення про ректорат