Civic Center

Багато років у суспільстві переважала думка, що університет має дві місії – навчати та досліджувати. Проте сучасні заклади вищої освіти не обмежуються виключно традиційною діяльністю, а підсилюють свою роль у суспільстві завдяки соціальній місії. Саме вона дозволяє бути більш соціально відповідальними, робити внесок у розвиток регіону перебування, реалізовувати проєкти на користь громади та на запит громади. 

У межах стратегічних сесій, що відбулися у травні 2023 року, наша академічна спільнота розглянула стратегію розвитку університету. Саме тоді народилася ідея створення власного Civic Center – прогромадського осередку для виконання третьої місії закладом освіти. Ми знаємо, чим можемо бути корисними громаді, адже маємо багато компетентних фахівців зі світовим досвідом і кейсом сучасних знань. 

Неважливо, якого віку людина, і чого вона потребує, адже кожен знайде для себе своє. Саме в нашому Civic Cente можна вивчити іноземну мову, розібратися в сучасних інформаційних технологіях, отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію, підвищити чи підтвердити кваліфікацію.

Civic Center – це місце для спілкування та взаємодії, формування комьюніті. У нашому прогромадському осередку можна набути важливих знайомств, які стануть міцним стартом для нових можливостей і досягнень.