Центр міжнародної освіти

Вітаємо вас на сторінці Центру міжнародної освіти Маріупольського університету, діяльність якого зорієнтована на розширення міжнародних зв’язків і зміцнення авторитету незламного вишу у світовій академічній співдружності. Саме наш центр забезпечує цілісний і системний підхід до управління процесом інтернаціоналізації МДУ.

Центр міжнародної освіти – це простір, де народжуються інноваційні ідеї та міжнародні партнерства, ініціюються освітянські проєкти, впроваджуються варіативні та інноваційні форми міжнародної освіти в навчальний процес, а також створюються програми подвійних дипломів.

Команда центру працює заради розвитку міжнародного співробітництва у сфері освіти та науки, зміцнення партнерських відносин із закордонними освітніми установами, залучення фінансової підтримки діяльності університету, посилення мовної підготовки та міжкультурної компетентності академічної спільноти. Крім того, ми створюємо мультикультурний академічний простір в університеті, шляхом залучення до навчання іноземних громадян. 

Якщо ви бажаєте отримати досвід навчання чи викладання за кордоном та приєднатися до зусиль спрямованих на покращення Маріупольського університету шляхом впровадження передових міжнародних практик та своїх творчих ідей в освітній процес, не соромтеся звертатися до нас на електронну адресу [email protected]. Ми готові допомогти вам обрати ефективну міжнародну програму, підготувати проєктну заявку, отримати грант, успішно реалізувати проєкт, забезпечити якісну звітність та вирішити багато інших питань!

Фахівці Центру міжнародної освіти

Ірина Сікорська – директор Центру міжнародної освіти

Відділ міжнародної мобільності та проєктної діяльності
Горюнова Катерина – провідний фахівець
Трифонова Ганна – провідний фахівець
Марія Кустікова – фахівець І категорії
Вадим Ялі – фахівець

Відділ по роботі з іноземними студентами
Лідія Шевченко – начальник відділу по роботі з іноземними студентами
Данило Єгоренко – фахівець І категорії
Марія Кустікова – фахівець І категорії
Аліна Челпанова – перекладач