Вступ на магістерські програми

Вітаємо вас на сторінці про вступ до магістратури Маріупольського державного університету. Тут ви знайдете необхідну інформацію, яка ознайомить із цьогорічною процедурою вступу. Якщо ви шукаєте перелік та опис наших освітніх програм, будь ласка, перейдіть до розділу Освітні програми.

У разі виникнення запитань чи необхідності консультації звертайтеся до приймальної комісії.


MRPL UNIbot  – цифровий колега приймальної комісії МДУ.
 

Контакти приймальної комісії: 
вул. Преображенська, 6/4, І поверх, каб. 1 
м. Київ, Україна
+380 96 7437443 
[email protected] 
 


Реєстрація на ЄВІ, ЄФВВ

Реєстрація осіб, які бажають узяти участь у єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та/або єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ), триватиме з 8 травня до 31 травня 2023 року включно. Її здійснює приймальна комісія МДУ. 

Для реєстрації вступник має надіслати документи на електронну адресу приймальної комісії [email protected] або заповнити гугл-форму.

Приймальна комісія перевіряє наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення. У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка та реєстраційної картки на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. 

Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. У разі виявлення в екзаменаційному листку помилок вступник має звернутися до приймальної комісії. Якщо скановані копії бланка екзаменаційного листка та реєстраційної картки не надійшли на адресу, зазначену в анкеті, за два тижні до початку проведення ЄВІ/ЄФВВ вступник має звернутися до приймальної комісії МДУ. 

Якщо ж під час перевірки документів буде встановлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, приймальна комісія надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови. 

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку Кабінет вступникадоступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка й РIN-кодом, зазначеним у ньому. 

Програми вступних випробувань
Списки рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення (денна форма навчання)