Психологічна підтримка

Дбаючи про себе, люди частіше думають про фізичний стан, ніж про ментальний. Однак, в умовах повномасштабного вторгнення наше суспільство зрозуміло, наскільки важливим є ментальне здоровʼя для кожного з нас. Стереотипи, що звертатися до психолога по допомогу - ознака слабкості, давно в минулому!

Саме ментальне здоровʼя є запорукою нашої стійкості та витривалості, а своєчасна бесіда з психологом - шлях до розв'язання багатьох проблем та повноцінного життя у майбутньому. Ми розуміємо наскільки життєво необхідна психологічна підтримка громади в умовах війни, саме тому її надання є однією з пріоритетних сфер діяльності МДУ.

Кожен українець зараз знаходиться в стані постійного стресу, багато хто відчуває відчай, безсилля, розгубленість, тривогу, розпач, біль, гнів та ще безліч деструктивних емоцій. Іноді нам важко впоратися, зрозуміти та прийняти ці емоції, а отже час звернутися по допомогу. Кваліфіковані спеціалісти кафедри практичної психології надають безоплатні консультації кожному, хто цього потребує. Разом з тим, наші психологи можуть порадити, як опанувати себе в стресовій ситуації, спілкуватися з людьми, що пережили травматичні події та коли саме треба звертатися за професійною психологічною поміччю. 

Потрібна психологічна підтримка? Ми поруч! Будь ласка, заповніть кілька пунктів, які допоможуть нам зв'язатись з вами якомога швидше. Ваші дані залишаться конфіденційними.