Родина волонтерів МДУ

Родина МДУ - це люди з активною громадянською позицією. Наші цінності - це духовність та доброчесність, толерантність та екологічність. Отже, не дивно, що в нас є велика та потужна команда  волонтерів.  Сфери їх допомоги різні: гуманітарна та екологічна, психологічна та юридична.  Наших волонтерів можна зустріти у багатьох місцях: в юридичній клініці та ветеринарному притулку, за плетінням маскувальних сіток та сортуванням речей для вимушено переміщених співгромадян, на екологічних акціях та інклюзивних заходах. 

Ми пишаємося вашою людяністю та щирим серцем, вашою відданістю країні та громаді.  Добрих справ має бути більше, особливо у важкі часи, тому благодійний фонд МДУ оголошує нову ініціативу з фінансування волонтерського проєкту, надсилайте нам свої проєкти на [email protected], давайте разом робити Україну кращою!

У нас дуже багато індивідуальних волонтерів, неймовірні історії яких ми ретельно збираємо та невдовзі ними поділимося. Ми разом творимо велику історію волонтерського руху МДУ.  Ставай її частиною, поділись з нами своєю волонтерською місією у формі на цій сторінці. 

 

Надсилайте свої проєкти Благодійний фонд МДУ оголошує нову ініціативу з фінансування волонтерського проєкту, надсилайте нам свої проєкти, давайте разом робити Україну кращою!