Про нас говорять

Наш університет став символом незламності вищої освіти України. Про це говорять як на державному рівні, так і за кордоном.

Зеленський.JPG 
Президент України Володимир Зеленський відвідав Маріупольський університет
З нагоди Міжнародного дня студентів Маріупольський університет мав честь приймати Президента України Володимира Зеленського.

Сакелларопулу.JPG
Президентка Греції Катерина Сакелларопулу висловила МДУ слова підтримки з приводу трагічних подій в Україні
Президентка висловила підтримку українському народу у боротьбі за свою свободу, побажала миру та безпечного майбутнього для процвітання молодого покоління країни.

Наусєдєнє.JPG
Ректор МДУ Микола Трофименко зустрівся з першою леді Литви та поспілкувався з українцями за кордоном
Під час робочої подорожі до Литви ректор Маріупольського державного  університету Микола Трофименко мав унікальну можливість поспілкуватися з високопоставленими державними діячами країни Балтії та громадянами України, які вимушено покинули домівку.

Схінас.jpg
МДУ став базою для започаткування співпраці з розвитку української освіти
До університету-героя завітали очільник МОН України Оксен Лісовий і Віцепрезидент Європейської комісії Маргаритіс Схінас.

Лісовий.JPG 
Спільнота МДУ провела виїзні стратегічні сесії у Буковелі
На початку очних засідань академічну спільноту МДУ привітали державотворці, які у часи великих перетворень підтримують героїчний виш. До присутніх звернувся міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

Ватцінгер.JPG

Герінг.JPG 
Ректор Микола Трофименко представив МДУ у Берліні
Міністерка виразила свою велику повагу до академічної спільноти Маріупольського університету та відзначила досягнення українських закладів освіти в умовах повномасштабного вторгнення. Разом із головою Німецького Бундестагу українські та німецькі освітяни і науковці обговорювали питання реконструкції та розвитку української наукової системи.