факультет філології та масових комунікацій

На факультеті навчаються майбутні вчителі, філологи, журналісти та документознавці. Це суспільно важливі, цікаві, творчі професії, тому для підготовки фахівців створені всі умови для здобуття якісної освіти і всебічного розвитку особистості.

Наші студенти мають змогу вчитися у кращих професіоналів. На факультеті регулярно проходять публічні лекції відомих фахівців у галузі філології і масових комунікацій, а також зустрічі з відомими українськими письменниками, громадськими діячами, журналістами.

Ірина Мельничук
Ірина Мельничук Декан факультету філології та масових комунікацій
Ірина Мельничук
Ірина Мельничук Декан факультету філології та масових комунікацій