Що означає бути студентом сьогодні? Відео з нагоди Міжнародного дня студентів

Бути студентом – це своїми справами відповідати на виклики сьогодення, щоб сприяти побудові кращого майбутнього. Підтвердженням цьому є історії активної та амбітної молоді Маріупольського державного університету.

Студент ІІІ курсу спеціальності «Журналістика» Єгор Кузьмін працює піарником у громадській організації і розповідає про героїчні вчинки волонтерів. Зі свого боку магістрантка спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Марія Кустікова комунікує з європейською спільнотою для того, щоб світ не забував про війну в Україні.

У своєму звернені з нагоди Міжнародного дня студентів ректор МДУ Микола Трофименко зазначив, що сьогоднішня молодь не схожа на ту, яка була раніше – вона не обмежується діяльністю в стінах університету, адже не бачить меж для реалізації власних планів та ідей.

Зі святом, дорогі студенти! Ви цвіт нації, яка невпинно йде до перемоги.