Школа педагогічної майстерності МДУ: вебінар з розробки електронних навчальних посібників

Спільнота Маріупольського державного університету завершує вибірковий модуль Школи педагогічної майстерності викладачів МДУ «Силабус та електронний посібник, як засоби комунікації викладача та здобувачів вищої освіти». Реалізація ініціативи стала можливою завдяки грантовому проєкту «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» (REDU).

21 березня фінальний вебінар провела команда тренерів-новаторів у складі професора кафедри маркетингу та туризму Андрія Стойки, доцентки кафедри політології та міжнародних відносин Анастасії Трофименко, доценток кафедри маркетингу та туризму Інни Аракелової та Катерини Горюнової.

Фахівці незламного вишу підсумували результати роботи над розробкою силабусів, продемонстрували особливості розміщення на цифровій платформі та познайомили слухачів модулю з можливостями електронних посібників. Також учасники мали змогу обмінятися досвідом і лайфхаками створення пілотних версій електронних посібників для студентів.

Результатами інтенсивної роботи освітян Маріупольського університету протягом місяця стала низка вебінарів, робота тренерів із представниками факультетів, індивідуальні консультації для розробки силабусів освітніх компонентів.