Студент МДУ став призером всеукраїнського фестивалю реклами

Студенти Маріупольського державного університету не зупиняються створювати нове та креативне, представляючи рідний виш на творчих змаганнях. Здобувач IV курсу освітньої програми «Маркетинг» Андрій Несімока взяв участь у XVIII Українському студентському фестивалі реклами.

Цьогорічний конкурс об'єднав 317 учасників із понад 40 закладів освіти нескореної України. Авторські роботи були представлені у восьми номінаціях: відеореклама, зовнішня реклама, друкована реклама, рекламні відеоролики в мережі TikTok, інтернет-реклама, проєкти івент-маркетингу й реклама, створена школярами.

Власну ідею Андрій втілив у відео «Студійний звук», покликане просувати продукт у ТікТок. Порадницею хлопця стала доцентка кафедри маркетингу та туризму МДУ Інна Аракелова.

Фестиваль є найбільшим загальноукраїнським форумом студентської реклами. За результатами експертної оцінки журі конкурстна робота спільноти незламного вишу зайняла II місце.

Талановитий студент і його наставниця беруть участь у подібних змаганнях уже не вперше. Минулого року Андрій Несімока посів призове місце на харківському фестивалі реклами.

Відзначаючи творчий потенціал студентів, кафедра маркетингу та туризму планує і надалі активно брати участь у конкурсах.