Аспірантка МДУ отримала грант на дослідження екології Маріуполя

Аспірантка освітньо-наукової програми «Менеджмент» Валентина Абалмасова стала переможницею конкурсу індивідуальних дослідницьких робіт «Як громадський сектор наближує перемогу. Досліджуємо».

Конкурс проводився Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання». Його мета – вивчення діяльності громадянського суспільства під час війни через підтримку проєктів.

Влітку Валентина подала заявку на участь. Оригінальні ідея та концепція дослідження допомогли молодій науковиці здобути перемогу і отримати грант на його реалізацію.

З початку осіннього семестру аспірантка МДУ розпочала втілювати у життя дослідження проєктів громадської участі, спрямованих на покращення довкілля у Маріуполі.

Моя громадська активність спонукала мене у 2021 році вступити в аспірантуру. Зараз і вона, і моя наукова діяльність допомагають відчувати себе причетною до нашої Перемоги. Конкурс поєднав у собі дві важливих складових мого життя, тому я не могла залишитися осторонь.

На сьогодні я провела п’ять інтерв’ю з активістами, чиї ініціативи змогли покращити ситуацію з довкіллям у Маріуполі. Наступний етап – вже опитування жителів міста Марії. Після нього я підготую статтю і зможу презентувати результати  дослідження на широкий загал,

– аспірантка Валентина Абалмасова.

Опитування маріупольців, які проживали у місті-герої з 2014 по 2022 рік, триватиме до 26 листопада. Долучитися до дослідження, поділившись власними спостереженнями, можна за посиланням.

Окрім проведення власного авторського дослідження Валентина Абалмасова реалізовуватиме проєкт «Жива лабораторія кліматичної справедливості», ініційований італійським Університетом Палермо.

Останні новини: