Гуманітарний штаб

«Добро – не наука, воно – дія», – казав французький письменник і громадський діяч Ромен Роллан.

Саме тому одразу після релокаціі до Києва ми почали діяти та створили гуманітарний штаб для маріупольців. До його діяльності на волонтерських засадах долучилися викладачі, студенти, наші випускники та добрі друзі. Гуманітарний штаб покликаний допомогти як спільноті МДУ, так і маріупольцям, які стали вимушеними переселенцями через військову агресію і наразі знаходяться у столиці України. 

Волонтери збирали дані про потреби людей, формували і видавали гуманітарні набори. До нашої ініціативи приєдналися благодійні фонди: «Дороги життя», «Волонтерський рух», «Центр Продовольчого Захисту», «Let's help», «Emerland», «Do it together» гуманітарної ініціативи Групи Метінвест «Saving Lives», благодійні організації: «Фонд Ріната Ахметова»,  «Центр волонтерства та захисту», «LifeLine Ukraine», міжнародний фонд «Відродження», міжнародна благодійна організація «Надія і житло для дітей», неприбуткова організація США «Nova Ukraine», Carollyne Lairie та S.O.S. Ukraine, волонтерський центр «Печерськ» / благодійний фонд «Світлий», компанія з розробки програмного забезпечення «Developex», магазин індійських товарів «Ufistore», телеведуча та журналістка Вікторія Гаврюшова, громадські організації «Вся Україна»/ NGO «All Ukraine», «Антей-Плюс».

За рік роботи штабу волонтери допомогли майже 40 000 жителям героїчного міста Марії, серед яких діти та пенсіонери, люди, які постраждали від ворожих обстрілів і пережили полон.

У перші дні по допомогу до штабу зверталося до 200 маріупольців щоденно. Люди отримували гуманітарну допомогу: одяг, продуктові набори, дитяче харчування, засоби побутової хімії та  особистої гігієни, дитячі іграшки, посуд, ковдри, подушки, постільну білизну, рушники, канцелярію. Окрім виконання гуманітарної місії волонтери штабу допомагали маріупольцям з працевлаштуванням. Вони шукали вакансії в Києві та пропонували роботу тим, хто її втратив через війну.

Завдяки співпраці гуманітарного штабу з неурядовою гуманітарною організацією «Норвезька рада у справах біженців» юридичну консультацію отримали 187 маріупольців. 

Наразі перші гуманітарні потреби задоволено та штаб орієнтується на адресну допомогу за зверненнями маріупольців, бо кожна історія має значення. 

Ми розуміємо, що наша допомога важлива, тому є необхідність у розвитку і розширенні діяльності. Гуманітарний штаб трансформується у Civic Center – місце тяжіння громади міста. Ми знаємо, як саме можемо бути корисними як тимчасово переміщеним до столиці, так і киянам.

У Civic Center можна отримати психологічну допомогу та юридичну консультацію, вивчити іноземну мову і здобути професійні компетенції, щоб стати більш затребуваними на ринку праці.

У новому Civic Center ви зможете отримати психологічну допомогу, юридичну консультацію, вивчити іноземну мову, отримати професійні компетенції та стати більш затребуваним на ринку праці. 

Доєднуйтесь та дізнавайтесь про нові можливості >>>

Потрібна психологічна підтримка?!  Ми допоможемо! >>>

Потребуєте юридичної консультації?! Звертайтеся! >>> 

Чекаємо на Вас з понеділка до п'ятниці з  10.00 до 17.00 та щосуботи з 11.00 до 15.00


Контакти гуманітарного штабу:
Київ, вул. Преображенська, 6
Телефони для консультацій:
+380 93 5423755,
+380 97 1961966