British_Council_logo.svg.png

Координатори проєкту: Університет Халла (Велика Британія), Маріупольський державний університет
Тривалість проєкту: 21 березня 2024 р. – 30 квітня 2025 р.
Фінансування: Британська Рада

САЙТ ПРОЄКТУ

МЕТА ПРОЄКТУ

Сприяти лідерству жінок, розвитку обізнаності щодо різноманітності, рівності, інклюзії та інтерсекційності, створенню культурновідповідного інклюзивного середовища в системі вищої освіти України.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПРОЄКТУ

• Обмін успішними інституційними практиками та підтримка ініціатив, які сприяють гендерній рівності та розвитку лідерства в системі української вищої освіти
  • Розроблення та впровадження курсу професійного розвитку викладачів «Інклюзивне лідерство в системі вищої освіти через культурну імерсію»
  • Заохочення подальшої співпрацї між Університетом Халла та Маріупольським державним університетом на основі цінностей рівності, різноманітності, інклюзії та інтерсекційності.

Координує та імплементує проєкт у МДУ:
Наталя Мараховська

НОВИНИ ПРОЄКТУ

photo_2024-07-04_15-16-37.jpg
Доцентка МДУ розпочинає реалізацію грантового проєкту спільно з Університетом Халла
Маріупольський державний університет і його партнер у межах британсько-української ініціативи Twinning Університет Халла провели урочистий захід «Поза межами переміщення: побудова майбутнього для жінок-лідерів в академічних колах». Подія стала стартом роботи над авторським проєктом «Посилення жіночого лідерства в системі української вищої освіти: інтерсекційна та культуровідповідна перспектива» освітянок обох закладів освіти

макет для сайта 1на1.91 (2400х1256)_0.jpg
Доцентка МДУ отримала грантову підтримку проєкту для посилення жіночого лідерства
Ініціатива Twinning британської компанії Cormack Consultancy Group започаткувала стратегічне партнерство Маріупольського державного університету та Університету Халла (Велика Британія). Доцентка кафедри романо-германської філології Наталя Мараховська і старша лекторка школи політики та міжнародних досліджень Стелла Гонсалес-Арналь виграли грант від Британської Ради для втілення авторського проєкту «Посилення жіночого лідерства в системі української вищої освіти: інтерсекційна та культуровідповідна перспектива»