МДУ представив освітній спільноті досягнення співпраці з британським партнером

Маючи досягнення з інтернаціоналізації, які сприяють різнобічному розвитку української освіти, Маріупольський державний університет із гордістю ділиться ними з іншими.

13 грудня незламна академічна спільнота взяла участь у зустрічі партнерів «Трансформація вищої освіти: співпраця з британськими університетами і подальші кроки». Освітяни нескореної країни зібралися разом, аби розповісти про робочі візити до вишів-партнерів Великої Британії – здобутий досвід і перспективи.

На заході МДУ представили ректор Микола Трофименко, проректорка з науково-педагогічної роботи Тетяна Марена, деканка факультету іноземних мов Наталія Пирлік, завідувач кафедри інформаційної діяльності В'ячеслав Кудлай, професор кафедри маркетингу та туризму Андрій Стойка, директорка Центру міжнародної освіти Ірина Сікорська – вона перша взяла слово, щоб розповісти про плідні результати співпраці з Університетом Халла. Виш є партнером Маріупольського університету у межах британо-української ініціативи Twinning з літа 2022 року.

Освітянка зосередила увагу на допомозі, яку отримав МДУ, на спільних дослідженнях і спільній реалізації проєкту, який розробила команда незламних у межах програми «Лідери трансформації університетів задля відродження України» (LUTUR).

Після доповідей представників закладів вищої освіти присутні рефлексували щодо цінності подорожей до Великої Британії. Модераторкою дискусії виступила координаторка програми LUTUR Світлана Калашнікова, яка також є членкинею Наглядової ради МДУ. Крім того, освітяни працювали в командах, обговорюючи рух університетів за обраними напрямами і в міжнародній діяльності. На завершення про потужні перспективи для українських вишів розповів заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький.

Нам довірена стратегічна місія у партнерстві з Університетом Халла – зміцнювати зв'язки і будувати мости між академічними спільнотами. Маріупольський університет знає, що таке втратити все і перетворити цей негатив на можливості, побудувавши на них свій розвиток. Зараз саме той момент, коли потрібно максимально заходити в україно-британську співпрацю, надихатися і втілювати ініціативи. Для цього є всі умови, створені як Британською радою, так і унікальним проєктом Twinning,

– ректор МДУ Микола Трофименко.

gallery view
gallery view
gallery view
img
img
img