МДУ об'єднає зусилля для трудоресурсного забезпечення України

У Маріупольському державному університеті пройшла науково-практична конференція «Розвиток ринку праці в умовах глобалізаційних зрушень: виклики для України», організована кафедрою економіки праці незламного вишу.

До важливої дискусії долучилися ректор МДУ, професор Микола Трофименко, ректор Київського національного університету будівництва та архітектури, професор Петро Куліков і директор Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник. Разом із ними учасники конференції обговорювали акутальні питання трансформації та розвитку ринку праці, зокрема з поствоєнного відновлення України – забезпечення кваліфікованими фахівцями.

Як очільник університету героїчних людей Микола Трофименко відзначив важливість кваліфікованих кадрів для побудови нового. Історія МДУ слугує тому яскравим прикладом, адже після втрати навчальних корпусів у Маріуполі відновлення повноцінної роботи вишу у столиці стала можливою завдяки співробітникам і викладачам, які об'єдналися заради спільної справи.

У свою чергу, добрий друг Маріупольського університету ректор КНУБА Петро Куліков виказав підтримку колективу незламного вишу, зокрема своєю готовністю надати необхідну матеріальну-технічну базу для підготовки фахівців. 

Усвідомлюючи необхідність співробітництва як важливого фактору підвищення ефективності просування обговорюваних ідей, ректор незламного вишу і запрошені гості уклали та підписали меморандум про партнерство. Ініціаторкою офіційного налагодження співпраці виступила в.о. завідувача кафедри економіки праці, професорка Світлана Калініна.

Сторони об'єднають зусилля з метою запровадження і просування інноваційних рішень, спрямованих на вирішення питань трудоресурсного забезпечення й ініціювання трансформацій міграційної політики України, а також залучення вітчизняних та іноземних партнерів для реалізації спільних проєктів.

Найголовніше в державі – люди. Без повернення українців, без залучення іноземців ми не відновимо країну. Так само і без наукового співтовариства ми не зможемо сформувати концепти, які при реалізації будуть орієнтуватися на успіх.

Покладаю великі сподівання на нашу співпрацю і розраховую на досвід та знання освітян. Сподіваюся, що академічні спільноти виступатимуть творцями базису для ресурсного забезпечення України. У свою чергу, асоціація стане «містком» між спільнотами університетів та українським суспільством – бізнесом, політикою, державою. Меморандум, який ми сьогодні підпишемо, це перший, але впевнений крок до мети,

– Василь Воскобойник.

gallery view
gallery view
gallery view
gallery view
gallery view
img
img
img
img
img