Координаторка проєкту CJLL від МДУ долучилася до обговорення робочих питань

22 та 23 жовтня відбулися робочі зустрічі партнерів у межах проєкту «Жива лабораторія кліматичної справедливості» (CJLL). У них взяла участь координаторка проєкту від Маріупольського державного університету доцентка кафедри права Юлія Ковейно.

Присутні підсумували результати реалізації проєкту за перший рік і обговорили подальші плани співпраці. Фокус був зосереджений на посиленні координації діяльності між залученими університетами та партнерами.

Учасники презентували свою діяльність, обговорювали наявні проблеми та шляхи їхнього вирішення, а також майбутні заходи із залученням мережі асоційованих партнерів. Особливу увагу вони приділили питанням впровадження експериментального навчального курсу з кліматичного управління, кліматичної справедливості та кліматичного правосуддя, формування навчального посібника, розроблення та запуску віртуальної лабораторії кліматичної справедливості – її функціональності, ролі партнерів, стратегії охоплення й залучення цільової аудиторії.