CJLL: партнери проєкту розглянули поточні питання

4 квітня відбулася зустріч партнерів за проєктом Еразмус+ «Жива лабораторія кліматичної справедливості» (CJLL). Від Маріупольського державного університету до заходу долучилася координаторка ініціативи від незламного вишу Юлія Ковейно.

Під час зустрічі присутні розглянули питання щодо подальших етапів реалізації проєкту та інформування громадськості.

На початку присутні ознайомилися із презентацією звіту про аналіз потреб відповідно до опитування. Після чого призначили членів зовнішньої консультативної ради і провели відбір наукового співробітника та керівника CJLL.

З-поміж іншого, партнери обговорили деталі проведення літньої школи в Палєрмо (Італія) за участі членів робочих груп і студентів. Також під час дискусії присутні приділили значну увагу дизайну, розробці та оновленню віртуальної живої лабораторії.