Юридична клініка

Законодавство під час війни є динамічним та швидко змінюється що ускладнює його відстеження пересічними громадянами, але юридична консультація має бути доступна кожному жителю громади. Саме тому наша юридична клініка надає послуги у формі консультування, інформування, складання документів безоплатно.

Консультації надаються по всіх галузях права студентами старших курсів юридичного факультету МДУ під керівництвом провідних викладачів та практикуючих юристів. Діяльність юридичної клініки сприяє підвищенню правової культури громадян, покращує якість безоплатних правових послуг в Україні, надає адресну правову допомогу соціально-незахищеним громадянамі. Якість правової допомоги забезпечена особливою системою підготовки студентів та контролем індивідуального куратора.

Юридична клініка однаково корисна як для громади, так і для самих студентів, адже виконує як соціальну, так і навчальну функцію:

  • формування професійної відповідальності
  • додаткове навчання практичних навичок юриста та їх удосконалення у процесі надання юридичної допомоги
  • індивідуальна професійна спеціалізація майбутнього юриста
  • адаптація до умов та вимог практичної діяльності
  • застосування норм професійної етики при дилемах, що неминуче виникають, різних видів конфлікту інтересів
  • забезпечення швидкого старту у професії. 

 

Потребуєте безоплатної юридичної консультації? Заповніть анкету та отримайте кваліфіковану консультацію у найшвидший час. Ваші дані залишаться конфіденційними.
Ваше повідомлення успішно відправлено!
Ми надамо вам відповідь найближчім часом.