Як іноземцю відновити втрачений диплом

Шановні іноземні випускники Маріупольського університету, якщо Ви стикнулися з проблемою втрати документів про вищу освіту, тоді зверніть, будь ласка, увагу на такі поради.

Відновити втрачені документи можливо. Інформація про факт видачі диплома зберігається у Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО). Тому ви можете або самостійно отримати електронну версію дипломів, або звернутися безпосередньо до своєї Альма-матер для отримання їх паперових копій.

Для отримання електронного дубліката диплома необхідно залишити запит на сайті Інфоресурс. Для цього перейдіть у вкладку «Загальний доступ до персональних даних». Після надання необхідної інформації ви отримаєте електрону версію документів з цифровими підписами та печаткою.

Щоб отримати паперовий дублікат диплома необхідно звернутися з письмовою заявою до МДУ, надіславши її фото або скан-копію на електронну пошту [email protected]. Окрім цього до листа додається:

1. згода на обробку персональних даних за затвердженим зразком,

2. копія закордонного паспорта,

3. копія ідентифікаційного коду (за наявності),

4. копія свідоцтва про шлюб або розлучення (за необхідності).