Відгуки іноземних студентів і випускників

«Навчання у Маріупольському державному університеті було одним із найрозумніших і найвірніших рішень, які я приймав у своєму житті. В університеті для іноземного студента працює система інклюзивності, яка і допомогла мені стати членом родини. Саме Майлз Манро якось сказав, що «кінцева мета — не підтримувати послідовників, а виховувати лідерів», Маріупольський державний університет є прикладом цього точного твердження. Якщо у мене буде можливість підвищити цінність своєї кар’єри в майбутньому, я знову і знову буду вибирати Маріупольський державний університет.»

– Акінкунмі Аджібойе Оджедапо,
випускник ОС «Магістр», «Міжнародна економіка» (Нігерія)

«Протягом того часу, який я провів у Маріупольському державному університеті як студент, я зустрів багато можливостей для навчання не лише для мого академічного розвитку, але й для особистого та інтелектуального зростання. Віддані та обізнані професори допомогли мені розширити свої межі, критично мислити та розвинути глибоке розуміння обраної мною галузі навчання, а саме слов’янської філології. Окрім навчання я оцінив переваги участі в позааудиторних заходах, які пропонує університет. Це дуже позитивно на мене вплинуло, оскільки я знайшов друзів на все життя.»

– Іоанніс Маріос Ціріміангос,
студент за обміном у межах програми
академічної мобільності Еразмус+ (Греція)

«Життя в Україні суттєво відрізняється від життя у Туркменістані. Я обрала Україну, тому що ця країна динамічно розвивається і створюються необхідні умови для комфортного навчання іноземних студентів. Я здобуваю вже третю освіту у Маріупольському державному університеті. Для мене університет – це другий дім.»

– Акджагул Розиєва,
студентка ОС «Бакалавр», «Середня освіта. Історія» (Туркменістан)

Я би порекомендував своїм друзям приїхати і навчатися в Україні, і насправді вже це зробив, тому що після Бангладеш друге місце, де я почуваюся як вдома – це Україна. Система освіти в Україні подібна до будь-якої розвиненої країни, а цінність диплома – набагато вище ніж дипломи країн Азії і Східної Європи.

– Шалех Ахамед ,
випускник ОС «Бакалавр» «Журналістика» (Бангладеш)

Я би порекомендувала своїм друзям приїхати на навчання в Україну, бо ця країна вразила мене своєю гостинністю і мелодичною мовою. Мені дуже подобалося вивчати українську мову. Я була однією з кращих у своїй групі. Україна – це неперевершені пейзажи, смачна кухня (хоч і не звична для мене) і дуже відкриті люди.

– Джанін Агілар,
слухачка підготовчого відділення (Філіппіни)