Підготовче відділення для іноземних громадян

Навчання на бакалаврських та магістерських освітніх програмах у Маріупольському університеті для іноземних громадян відбувається українською мовою. Якщо ваших знань недостатньо для вступу і навчання українською мовою, ви можете за рік опанувати курс української мови на підготовчому відділенні.

До підготовчого відділення Маріупольського державного університету приймаються іноземні громадяни та особи без громадянства, які мають документ про повну загальну середню освіту.

Завданням підготовчого відділення для іноземних громадян є навчання іноземних громадян української мови, підготовка їх до вступу до Маріупольського університету або до інших закладів вищої освіти України. Протягом навчання окрім української мови ви будете вивчати історію України, країнознавство, українську та зарубіжну літературу тощо.

Зарахування на підготовче відділення відбувається протягом року.

Термін навчання на підготовчому відділені – 10 місяців.

Вартість навчання – 28 000 грн.

Для зарахування на підготовче відділення іноземець повинен надати такі документи:

• оригінал паспортного документа іноземного громадянина або документ, що посвідчує особу без громадянства;
  • оригінал документа про здобутий попередній рівень освіти та документа із результатами навчання (бали/ кредити тощо);
  • запрошення на навчання

За умови успішного закінчення підготовчого відділення для іноземних громадян слухачі отримують Свідоцтво про закінчення підготовчого відділення Маріупольського державного університету.

Додаткову інформацію щодо навчання іноземних громадян у Маріупольському державному університеті можна отримати, надіславши лист із запитаннями на e-mail: [email protected], або у WhatsApp, Viber, Telegram: +380 97 1691758, +380 50 9009125