Маріупольський університет – приклад розвитку попри переміщення та війну

Незважаючи на втрату майна у Маріуполі та відновлення діяльності фактично з нуля у Києві, Маріупольський державний університет зберігає свої провідні позиції. Підтвердженням цьому є загальнонаціональні рейтинги, серед яких перелік закладів вищої освіти за ступенями ризику у 2023 році, складений Державною службою якості освіти України.

З-поміж 290 українських вишів нескореної країни Маріупольський університет має незначний ступінь ризику освітньої діяльності. Це підтверджують високі показники з відкритості, контингенту викладачів і студентів, зокрема іноземних, а також акредитації освітніх програм.

2023 рік став продуктивним для академічної спільноти МДУ. Викладачі отримували гранти на освітню і наукову діяльність за кордоном, долучалися до реалізації міжнародних проєктів. Студенти ставали переможцями та призерами науково-технічних конкурсів, учасниками програм мобільності у Європі й Азії.

Сам університет активно перетворюється на сучасний освітній простір як ззовні, так і зсередини завдяки новому баченню власної стратегії розвитку – до сталих напрямів додалися цифровізація та більш свідома робота з громадами. Успішна діяльність університету-переселенця стала показовою для Міністерства освіти і науки України, тому для посилення спроможностей вишу на його баланс передали велику територію під майбутнє студентське містечко.

Шлях намічений, залишилося тільки діяти. Попри все пережите академічна спільнота Маріупольського університету стала тільки сильнішою, ще більш загартованою, а досвід переміщення зробив її готовою до будь-яких викликів.

Останні новини: