Команда МДУ долучилася до передфінальної зустрічі партнерів програми LUTUR

Завершується пілотний цикл програми «Лідери трансформації університетів задля відродження України» (LUTUR). До її реалізації долучилися шість провідних закладів вищої освіти України, серед яких Маріупольський державний університет.

Незламний виш представляють його незламні освітяни: перша проректорка Олена Булатова, проректорка з науково-педагогічної роботи Тетяна Марена, деканка психолого-педагогічного факультету Леніна Задорожна-Княгницька, завідувач кафедри інформаційної діяльності В'ячеслав Кудлай, професор кафедри маркетингу та туризму Андрій Стойка.

З 31 січня по 3 лютого команди взяли участь у четвертій сесійній зустрічі, присвяченій фінансуванню та проєктному менеджменту.

Академічна спільнота України обговорювала ефективні моделі управління фінансами, фінансову стійкість і потенційні ресурси для розвитку закладів освіти. Успішним досвідом реалізації масштабних проєктів і пошуку додаткових джерел фінансування поділилися фахівці Університету Кардіфф (Велика Британія). Зі свого боку заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький розповів присутнім про зміни політики фінансування вищої освіти.

Крім того, учасники програми представили перші напрацювання власних проєктів інституційних змін, офіційна презентація яких відбудеться під час фінальної зустрічі у березні.

Програма LUTUR реалізується за підтримки Британської Ради в Україні разом із Міністерством освіти і науки України й Фондом Президента України з підтримки освіти, науки та спорту.

Більше про перші сесійні зістрічі команд читайте за посиланням.