DigiUni: зустріч партнерів проєкту у Франції

Освітяни Маріупольського державного університету вирушили до чарівної Франції, де долучилися до першої зустрічі партнерів проєкту «Цифровий університет – Відкрита українська ініціатива» (DigiUni).

Незламний виш представили завідувач кафедри інформаційної діяльності В'ячеслав Кудлай і в.о. завідувача кафедри системного аналізу та інформаційних технологій Ганна Мартинюк.

Протягом двох днів плідної роботи присутні обговорювали низку питань щодо реалізації проєкту на регіональному та міжнародному рівнях.

Команда МДУ презентувала колегам досягнення вишу з диджиталізації освітнього процесу: розвиток навчальних платформ, електронних ресурсів і цифрових сервісів. В’ячеслав Кудлай і Ганна Мартинюк розповіли про можливості трансформації навчальної та наукової діяльності задля поширення онлайн-освіти.

З-поміж іншого, запрошені на робочу зустріч представники Рейнсько-Вестфальського технічного університету Аахена (Німеччина) поділилися досвідом впровадження міжнародних програм подвійних дипломів і створення інноваційного кампусу, максимально наближеного до громади.

За результатами зустрічі партнери окреслили плани на майбутнє та розв'язали питання щодо виконання завдань у межах DigiUni.

Проєкт об’єднав 22 освітньо-наукові установи України, Німеччини, Іспанії, Франції, Чехії, Польщі та Бельгії. Амбітна ініціатива обумовлює співпрацю над розробкою новітніх курсів, покращенням освітніх програм, створенням цифрового контенту, модернізацією технічної інфраструктури.