Предметна область
Об’єкти вивчення: політичні відносини між акторами та інститутами на місцевому, національному та глобальному рівні (politics, policy, polity), влада та урядування, політичні інститути та процеси, політичні трансформації, публічна політика, світова політика та політика окремих країн та регіонів.
Цілі навчання: набуття здатності розв’язувати складні задачі та проблеми у політичній сфері та/або у процесі навчання, що передбачає проведення досліджень та/або здійснення інновацій та характеризується невизначеністю умов і вимог.
Теоретичний зміст предметної області: нормативна та емпірична політична теорія, політична методологія, порівняльна та прикладна політологія, глобальні та регіональні студії, спеціальні політологічні дисципліни.
Методи, методики та технології: кількісні та якісні методи досліджень, технології та інструментарій аналізу політичної сфери. Інструменти й обладнання: сучасне інформаційно- комунікаційне обладнання, інформаційні ресурси та програмні продукти, які застосовуються у практичній політичній діяльності та дослідній роботі у сфері політичних наук.
Фокус програми
Підготовка фахівців - політологів до аналітичної, експертної та науково-дослідної діяльності.
Ключові слова: політологія, політична аналітика, політична теорія, політична експертиза, політичний процес, консультування, комунікація
Орієнтація програми
Освітньо-професійна
Особливості програми
Особливістю ОП є комплексний підхід, який орієнтований на спеціальну підготовку фахівців-політологів, ініціативних та здатних швидко пристосовуватись до сучасного політичного середовища, з урахуванням сучасних вимог ринку праці. Унікальність ОП надає змогу опановувати окремі інструменти з аналізу політики, консультування та експертизи, організації прикладних досліджень з проблем політичного життя в країнах світу, Україні та регіоні.