5 кроків як стати студентом

КРОК 1: ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ

Іноземець або особа без громадянства може подати документи особисто або онлайн. Після ознайомлення з правилами вступу, переліком освітніх програм та вартістю навчання вам потрібно обрати спеціальність, на якій бажаєте навчатися.

Після цього необхідно надіслати такі документи на електронну пошту [email protected]:

• копію закордонного паспортного документа;
  • оригінал документа про здобутий попередній рівень освіти та документа із результатами навчання (бали/ кредити тощо);
  • згоду на обробку персональних даних.

Після отримання і розгляду ваших документів ви отримаєте лист про схвалення вашої заявки або про відмову протягом 1 робочого дня!

КРОК 2: ЯК ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ

Після схвалення вашої заявки на навчання і отримання листа-підтвердження ви можете отримати запрошення на навчання до МДУ.

Термін дії запрошення складає 1 рік. Процедура оформлення запрошення складає від 2 до 5 робочих днів.

КРОК 3: ОТРИМАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ ВІЗИ

Після отримання запрошення на навчання вам необхідно звернутися до найближчого Посольства України у вашій країні або поза її межами.

Для оформлення візи подаються такі документи:

• паспортний документ, який повинен відповідати таким вимогам: бути дійсним не менш як три місяці після задекларованої дати виїзду з території України, містити не менше двох вільних сторінок, строком дії не більше 10 років;
  • заповнена і підписана візова анкета;
  • 1 кольорова фотокартка розміром 35х45 мм;
  • дійсний поліс медичного страхування;
  • документ, що підтверджує наявіність достатнього фінансового забезпечення;
  • запрошення на навчання;
  • оригінал освітнього документа, засвідчений в країні їх походження.

За більш детальною інформацію щодо роботи та вимог Посольства України ви можете звернутися до Міністерства закордонних справ України за посиланням https://mfa.gov.ua/en/consular-affairs

КРОК 4: ПРИБУТТЯ

Після отримання візи студент повинен проінформувати відділ по роботі з іноземними студентами про своє заплановане прибуття (дата перетину кордону, транспортний засіб, контактні дані особи, що зустрічає) не пізніше ніж за 3 робочі дні до прибуття.

КРОК 5: ЗАРАХУВАННЯ І ПОЧАТОК НАВЧАННЯ

Іноземний студент повинен надати оригінали освітніх документів до приймальної комісії, на підставі яких відбувається вступ до університету.

Протягом 1-3 робочих днів пройти вступне випробування відповідно до обраного ступеню і освітньої програми.

Після зарахування до університету ви можете розпочати своє навчання.

Також після зарахування необхідно звернутися до відділу з роботи з іноземними студентами для підготовки документів для отримання у Державній міграційній службі України посвідки на тимчасове проживання в Україні з метою навчання.

За додатковою інформацією звертайтесь до відділу по роботі з іноземними студентами: [email protected] або у WhatsApp, Viber, Telegram: +380 97 1691758, +380 50 9009125