МДУ підписав меморандум про співпрацю з Центром протидії дезінформації

До Маріупольського державного університету завітали керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко та його заступниця Аліна Бондарчук.

У світлих просторах вишу гостей зустрів ректор МДУ Микола Трофименко. За традицією він провів екскурсію оновленими приміщеннями освітнього корпусу: сучасними лабораторіями, приймальною комісією та укриттям.

Після екскурсії та плідного обговорення очільники Маріупольського університету і Центру протидії дезінформації уклали одразу два партнерства. Серед них – меморандум про співробітництво, який передбачає спільну освітню діяльність, зокрема проведення тренінгів, надання баз практик і стажувань для здобувачів незламного.

Також сторони уклали договір про використання платформи з вивчення англійської мови English4Ukraine. Фахівці Центру протидії дезінформації матимуть можливість вдосконалити свої знання іноземної через застосунок Reallyenglish.