DigiUni: освітяни сформували вимоги до е-курсів

Учасники проєкту Цифровий університет – Відкрита українська ініціатива (DigiUni) продовжують активно рухати цифровізацію в українській вищій школі та впроваджувати її елементи в навчальний процес.

У межах ініціативи на базі Маріупольського державного університету пройшла робоча зустріч. Від незламного вишу до колег-учасників приєдналися проректорка з науково-педагогічної роботи Тетяна Марена, завідувачка кафедри прикладної філології Олена Педченко та професор, координатор проєкту від МДУ Андрій Стойка. Освітяни мали на меті розглянути основоположні питання й сформувати спільне бачення для втілення у життя всеукраїнської цифрової платформи.

З 26 по 27 березня учасники працювали над вимогами до електронних курсів: обговорювали функціональні можливості майбутньої DigiPlatform, розглядали специфіку навчальних інтенсивів, їхню структуру, наповнення, оцінювання, а також методологічні, організаційні та технічні аспекти.

Майбутня платформа передбачає відкриті курси за системою Open Education. Вона буде містити освітні дисципліни, академічні курси, які будуть розробляти команди університетів. Крім того, звичайно, будуть ті освітні компоненти, які запропонують для поповнення платформи наші зарубіжні партнери з країн-членів Європейського Союзу. І цей контент якраз ми вивчали у межах тренінгів, які проводилися протягом цього року, 

– координаторка проєкту DigiUni Ксенія Смірнова.

Цифрова платформа – ядро проєкту DigiUni. Вона має стати інтегратором для всієї України, в першу чергу, для українських партнерів у складі консорціуму, які могли б об'єднати всі нові освітні цифрові дисципліни. На сьогоднішній день триває робота над розробкою технічних інструментів і одночасно з цим працює група, яка аналізує методологічні аспекти уніфікації цифрового освітнього контенту. 

За підсумками двох днів освітяни розробили й затвердили у фінальній редакції перелік вимог до е-курсів DigiUni. Відповідно до рекомендацій учасники проєкту займатимуться створенням навчальних матеріалів, якими наповнюватиметься платформа.

 

gallery view
gallery view
gallery view
gallery view
gallery view
gallery view
gallery view
gallery view
gallery view
gallery view
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img