Грант на навчання

Як отримати грант на навчання в Маріупольському університеті?

Цьогорічні вступники на контракт мають можливість отримати фінансову допомогу від держави для часткової оплати навчання. З вартістю можна ознайомитися за посиланням.

Для кого грант?
Хто здобуває вищу освіту на бакалаврському рівні вперше, навчається на денній формі, має результати НМТ не нижче 150 балів

Який розмір гранту?
Для тих, у кого результати НМТ з двох предметів не нижче 150 балів отримають 15 000 грн/рік, а ті у кого від 170 балів – 25 000 грн/рік. Це стосується більшості спеціальностей, проте є винятки та певні нюанси.

Ці суми збільшуються в 1,5 раза, якщо вступник обрав дошкільну, початкову, середню освіту або фізичну культуру і спорт, в 1,3 раза, якщо – українську філологію, системний аналіз, кібербезпеку.

А ті, хто бажає опановувати журналістику, менеджмент, маркетинг, фінанси, оподаткування, публічне управління та адміністрування, право, туризм, міжнародні відносини, економіку, філологію (окрім української) можуть претендувати на грант тільки від 170 балів за НМТ.

Як податися на грант?
Заява на грант подається через особистий електронний кабінет вступника. Ця процедура відбувається після зарахування на контракт до університету у період з 5 вересня по 31 жовтня. Якщо вступнику ще не виповнилося 18 років, тоді запит може подати один із батьків чи опікунів.

Після того, як прийшло повідомлення щодо гранту, потрібно обрати в мобільному застосунку «Дія» послугу з отримання гранту та відкрити в одному з банків рахунок спеціально для нарахування грантових коштів. Виплати надходитимуть двічі на рік протягом усього навчання.

Переглянути інфографіку про державні гранти