Рейтинг студентів

Шановні студенти, на цій сторінці ви ознайомитися із актуальними рейтингами, дізнаєтеся більше про рейтингову систему та для чого вона використовується.

Маріупольський університет заохочує своїх студентів стипендіями за успіхи в навчанні, за активну участь у науковій, громадській, творчій і спортивній діяльностях. У цьому нам на допомогу приходить рейтинг.

Академічні стипендії бувають звичайні та в підвищеному розмірі. Вони надаються кращим серед кращих студентів, які здобувають освіту на бюджеті. Рейтинг складається на підставі вимірів навчальних, наукових і соціальних досягнень. Саме тому він покликаний підвищити результати навчання, зацікавленість до саморозвитку, участь у наукових дослідженнях і соціальних проєктах, залученість до студентського життя.

Питаннями про призначення чи позбавлення академічної стипендії опікуються стипендіальна комісія університету та рейтингові комісії факультетів/інституту. Саме на основі рейтингу на засіданні стипендіальної комісії вирішується, який відсоток студентів отримуватиме підвищені та звичайні виплати, а який залишиться без виплат.

Рейтингова система також використовується при доборі претендентів на призначення іменних стипендій. Найкращі студенти претендують на грошові відзнаки від Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, імені Михайла Грушевського, імені В’ячеслава Чорновола, державних діячів першого українського уряду.