Організація практичної підготовки та працевлаштування

Шановні студенти і випускники Маріупольського університету! Якщо ви зацікавилися цією сторінкою нашого сайту, значить здобуття практичних навичок і пошук роботи для вас наразі актуальні.

Ефективність працевлаштування випускників уже давно є одним із найважливіших показників діяльності закладів освіти. Саме тому ми опікуємося питаннями практики, професійної навігації та допомоги з працевлаштування. 

Практика дає змогу студентам випробувати свої сили в обраній професійній сфері та краще зрозуміти специфіку майбутньої роботи, а ще практика – це можливість зарекомендувати себе та дістати пропозицію з працевлаштування. Ми здійснюємо постійну та системну роботу з підбору місць практик з урахуванням інтересів і побажань студентів, укладаємо договори з керівниками баз практики.

Ми проводимо комплексну підтримку професійного розвитку випускників, консультуємо із кар’єрних питань, забезпечуємо взаємодію між випускниками та структурними підрозділами університету, інформуємо про можливості lifelong learning. Також допомагаємо з пошуком роботи та підбором актуальних вакансій. Для цього співпрацюємо з компаніями-роботодавцями чи рекрутинговими сайтами.

Якщо вам потрібна консультація з питань практики та працевлаштування, пишіть на електронну пошту [email protected]


 

Основні задачі навчальної лабораторії