Recognition of Prior Learning – RPL

15 липня в межах проєкту «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів» (QuaRSU) відбувся вебінар з визнання результатів попереднього навчання (Recognition of Prior Learning – RPL). В черговий раз проект зібрав вищі-партнери з України та Європи, представників МОН та іншу наукову спільноту. Команда ДонДУУ також долучилась до вебінару. Програма вебінару передбачала представлення європейськими партнерами загальної інформації про RPL та інформації про RPL у партнерських країнах – Естонії, Ірландіі, Польщі та Португалії. Модераторами виступили координатор проєкту Марек Франкович (Ягеллонський університет у Кракові) та національний координатор Вадим Захарченко (Національний університет “Одеська морська академія”). Результати вебінару будуть узагальнені і представлені академічної громадськості університету.