Коворкінг першого корпусу

Шановні студенти, викладачі та співробітники, пропонуємо для ознайомлення Концепцію коворкінгу першого навчального корпусу Університету управління. Концепцію розроблено  командою проєкту «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» (REDU) за участі студентського самоврядування університету

Вже за декілька місяців перший корпус отримає сучасний хол та відкритий, доступний для всіх соціальний простір, що стане площадкою для ефектиної взаємодії всіх учасників освітнього процесу, а також місцем невеликих заходів. Відтепер, університетський кампус отримає комфотне місце де можна випити кави між заняттями, або поспілкуватися з друзями.

Реконструкція потребуватими закриття на деякий час першого поверху корпусу, вхід на інші поверхи буде організовано через боковий вхід на сходи. Дякуємо за розуміння!