Дизайн-концепт EDUSPACE в місті Київ

Сьогодні Маріупольський університет – центр трансформації громади, місце об’єднання освітньо-наукової спільноти Маріуполя, амбасадор героїчного міста в Україні та світі

Побудова нового університету розпочалася з вимушеного переїзду до Києва. Після відновлення діяльності у столиці нескореної країни стало зрозуміло, що у непрості часи Маріупольський університет має бути не тільки закладом вищої освіти, а й осередком всесторонньої підтримки маріупольської громади.

За фінансової підтримки Європейського Союзу ми розпочали ремонтні роботи з облаштування Відкритого освітнього простору для студентів і громади на базі Маріупольського державного університету у м. Києві за адресою вул. Преображенська, 6.

Представляємо Вам дизайн-концепт EDUSPACE в Києві.