Будуємо новий університет разом! image
Підтримати МДУ

Будуємо новий університет разом!

Маріупольський університет – це ми: учасники освітнього процесу і ті, хто його забезпечує якнайкраще.

Після окупації рідного Маріуполя, залишившись вірними своїй країні, ми шукали нове місце для відновлення діяльності. Нас тепло зустрів Київ. Тепер ми університет із маріупольською ідентичністю у столиці України.

Кожен внесок важливий

Зібрано * 40 000 000 грн
Залишилось зібрати 68 000 000 грн

Наразі ми зібрали вже:

37%
* Дані оновлено: 05.01.24
Контакти
Благодійний фонд «Відновлення та підтримка МДУ»

Для нашого відродження академічна спільнота Київського національного університету будівництва і архітектури надала у користування гуртожиток і навчальний корпус, а побачивши наші амбітні прагнення, Міністерство освіти і науки України передало велику територію під студентський кампус. Щоб зробити їх більш затишними та зручними, вдихнути в них нове життя – з новими сенсами, новою філософією, новим баченням – потрібно докласти багато зусиль.

Завдяки отриманій допомозі від небайдужих ми зробили перші кроки з відновлення університету. Тому важливо не зупинятися на досягнутому та продовжувати налагоджувати побут у гуртожитку для повернення відчуття дому, облаштовувати офіси для забезпечення освітнього процесу та навчальні простори для підготовки фахівців.

На цьому важливому етапі змін ми потребуємо підтримки друзів і партнерів. Від дій, зроблених кожним уже сьогодні, залежить, яким буде Маріупольський університет завтра.