Антикорупційні заходи

Наша академічна спільнота виявляє принципову позицію та засуджує корупцію, як незаконний і неетичний спосіб ведення діяльності, а нульова толерантність до корупції – основа ділової культури Маріупольського університету.

У структурі нашого вишу створений відділ з питань запобігання та виявлення корупції. Саме він покликаний здійснювати нагляд за дотриманням вимог антикорупційного законодавства. 

Антикорупційна діяльність, яка проводиться в університеті, націлена на те, щоб учасники освітнього процесу сформували стійкий імунітет проти будь-яких корупційних явищ. Для цього щорічно розробляється план антикорупційної роботи, на постійній основі організовано роботу лекторської групи, відбуваються різноманітні заходи: бесіди, дискусії, дебати, інтелектуальні ігри, зустрічі з представниками правоохоронних органів.

Контакти:
Алла Новікова – начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції
E-mail: [email protected]
 

Антикорупційне законодавство
Е-декларування
Корисні посилання
Запобігання і врегулювання конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб МДУ
Повідомити про факти корупції Заповніть форму і допоможіть нам боротися з корупцією в Україні. Ваші дані залишаться конфіденційними. Вкажіть контактний номер телефону, якщо Ви бажаєте отримати відповідь. Дякуємо за вашу підтримку!
Ваше повідомлення успішно відправлено!
Ми надамо вам відповідь найближчім часом.